خدمات آموزشی آی بورس

ورود به بازارهای معاملاتی اعم از بازارهای بورس، ارز دیجیتال، بازارهای بین‌المللی، مسکن، طلا، دلار و … نیز همانند هر کسب و کار دیگری چه با دید شغل و چه با دید سرمایه‌گذاری نیازمند آموزش کافی و انتقال تجربه از سوی کارشناسان با تجربه می‌باشد. 

با توجه به سیاست اصلی گروه آی بورس مبنی بر تمرکز بر توانمندسازی جامعه در حوزه‌های مالی، یکی از اصلی‌ترین خدمات این مجموعه مباحث آموزشی است که هم به صورت کلاس‌های آنلاین و هم به صورت بسته‌های آموزشی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

دوره‌های آنلاین به صورت مجازی و در قالب پیام‌رسان اسکایپ برگزار می‌گردند و طی یک یا چند جلسه بسته به موضوع قابل برگزاری هستند. دوره‌های پیشنهادی ما عموما طی 3 تا 4 جلسه 4 ساعته برگزار می‌گردند و کلیه دوره‌ها دارای دوره پشتیبانی و رفع اشکال می‌باشند که طول مدت ‌آن‌ها بسته به دوره متفاوت می‌باشند.

همچنین علاوه بر کلاس‌های آنلاین، مجموعه‌ی مطالب نیز در قالب بسته‌های آموزشی در اختیار علاقه‌مندان به این بازارها قرار گرفته است که امکان خرید آن‌ها به صورت آنلاین وجود دارد. 

علاوه بر دوره‌ها و بسته‌های آموزشی پیشنهادی ما، هر یک از علاقه‌مندان در صورت نیاز به برگزاری بخش یا بخش‌هایی از عناوین نیز می‌توانند با ارسال پیام به صفحه اینستاگرام یا اکانت تلگرام ما از روند دریافت خدمات مطلع گردند.

دوره‌های آموزشی آنلاین خصوصی

بسته‌های آموزشی

به بالای صفحه بردن