لیست امتیازات قابل دریافت

چگونه امتیازات در آی بورس را می‌توان بالا برد؟ در جدول زیر روش‌های مختلف افزایش امتیاز رو قید کردیم:

رديفروش جذب امتيازروند جذبتعداد امتياز به ازاي هر بارسقف امتياز روزانه
1لاگين در حساب کاربريروزانه33
2بازديد از مطالب آموزشيروزانه210
3بازديد از اخبارروزانه14
4بازديد از ساير مطالبروزانه13
5ثبت ديدگاه در مطالبروزانه15
6معرفي کاربر از طريق لينک معرفبه ازاي هر کاربر210
7بازديد کاربران معرفي شده از آي بورسبه ازاي هر کاربر12
8عضويت در آي بورسيک بار10-
9هديه سالگرد عضويتيک بار در سال20-
10خريد امتياز از طريق درگاه بانکينامحدود
11هديه خريد امتياز به ازاي هر خريد10

جهت توضیحات تکمیلی، علاوه بر این که در اولین عضویت یه تعداد امتیاز هدیه به شما اضافه میشه، یه سری امتیازات رو شما میتونید به صورت روزانه دریافت کنید. در جذب امتیازات روزانه هر بار انجام یک فعالیت تعداد امتیاز مشخصی را به شما اضافه میکند اما جمع کل امتیازاتی که از هر روش میتونید دریافت کنید در هر روز محدود هست و در صورت انجام روزانه میتوانید تعداد امتیاز بسیار مناسبی رو جمع نمایید. این کار به این دلیل انجام شده که برای نمونه بازدید از مطالب آموزشی رو تا حد ممکن به صورت ادامه دار انجام بدین تا یادگیری مستمر در فعالیت‌های روزانه شما قرار داشته باشه.

علاوه بر این روش‌ها شما میتونید با ارسال لینک شخصی‌ خودتون جهت معرفی آی بورس برای دوستاتون هم امتیاز جمع کنید. علاوه بر امتیاز هدیه عضویت دوستان شما، به ازای بازدیدهای دوستانتان هم مجدد امتیازاتی برای شما در نظر گرفته شده تا این روش هم جذابیت بالایی داشته باشه. لینک شخصی خودتون رو توی صفحه حساب کاربری میتونید مشاهده کنید.

و نکته آخر خرید امتیاز از طریق درگاه آنلاین بانکی رو هم برای اون دسته از عزیزانی در نظر گرفتیم که بنا به هر دلیلی نیاز دارن که سریع‌تر به یه سقف امتیاز مورد نظر برسن اما به عنوان هدیه به ازای هر بار خرید هم یه تعداد امتیاز اضافه در نظر گرفته شده.

داستان امتیازات آی بورس چیست؟

ما توی آی بورس خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری و مشاوره خرید سهام، مشاوره بازارهای مالی جهانی و خیلی کارهای دیگه رو داریم انجام میدیم. خب طبیعتا برای ارائه این خدمات هزینه دریافت میکنیم!! اما این چند وقتی که تیم رو بزرگ‌تر کردیم و بر خلاف قبل که فقط تمرکز رو روی مشتری‌های ویژه گذاشته بودیم ،با تعداد زیادی از مردم به خاطر بحث بورس ایران در ارتباط بودیم، دیدیم یه مشکل اساسی وجود داره؛ اونم سطح دانش و آگاهی در خصوص مباحث بورسی هست. این بود گفتیم ما که پولمونو داریم در میاریم حسابی، ولی بذار یه بخش از زمانمون رو هم برای ارائه آموزش و بالا بردن سطح آگاهی سهامدارهایی که علاقه دارن بذاریم.

طبیعتا دیدین برای خرید یه پکیج آموزشی چقدر باید هزینه بدین و عموما تهش هم به صورت عملی خیلیا نمیتونن استفاده مفیدی ازشون بکنن؛ این مسئله در خصوص کلاس‌های آموزشی هم دقیقا مطرح هست. سندشم میتونیم خیل عظیم متضررین بازار سرمایه اعلام کنیم!! بماند این وسط چقدر کانال و صفحه سیگنال دادن و کلاهبرداری‌های دیگه ایجاد شدن که اگر یه دو دو تا چهارتا بکنید و مبلغ عضویت رو ضربدر تعداد اعضاشون بکنید میفهمید که درآمد این کانال‌ها و صفحات از حق عضویت خیلی بیشتر از درآمدشون از بورس هست!! اونم به خاطر دروغ‌های تبلیغاتی مثل سهم رانتی و خیلی موارد دیگه.

خب توی آی بورس ما خیلی خدمات مختلفی در حوزه‌های مشاوره و … به کاربرهامون میدیم. اما تصمیم گرفتیم یه امکان رو برای کاربرهامون فراهم کنیم که به صورت کاملا رایگان این خدمات رو دریافت کنن!! اما چطوری؟! خیلی ساده هست با مطالعه مطالب مختلف سایت و افزایش امتیاز. برای گرفتن امتیاز روش‌های خیلی زیادی در نظر گرفتیم که کاربرها با چند تا کلیک ساده در روز میتونن سریع امتیازاتشونو بالا ببرن و به جای پرداخت پول، با خرج کردن امتیازاتشون از خدمات ما به صورت کاملا رایگان استفاده کنن. البته در حقیقت خیلی هم رایگان نیست باید بشینید و با خوندن مطالب مباحث جدید رو یاد بگیرین؛ یعنی هزینه دریافت خدمات ما یادگرفتن شماست!!

به بالای صفحه بردن